Izandakoa

San Ildefonso Izaguirre, Roberto argazkia
San Ildefonso Izaguirre, Roberto

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Lehendakariordea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Lehendakariordea (1995-01-18 / 1995-09-27)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Bozeramailearen ordezkoa (1995-07-21 / 1995-09-27)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1991-09-17)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-09-17)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-09-17)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1991-09-17)

    Ignacio María Arriola López-ek ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-09-17)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1991-09-17)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1989-11-14 / 1990-09-03)

    Augusto Borderas Gaztambide ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1989-11-14 / 1990-09-03)

    José Andrés Paul Tejedor ordezkatu zuen

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1989-11-14 / 1990-09-03)

    José Andrés Paul Tejedor ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1990-06-05 / 1990-09-03)

    Ana Ariz Bidondo ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1990-03-08 / 1990-09-03)

    Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1987-07-24)

    Jesús María Gómez Sáez-ek ordezkatua