Izandakoa

Saracibar Saitua, José Antonio argazkia
Saracibar Saitua, José Antonio

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1980-12-12)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1980-12-12)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua

  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1980-12-12)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua