Izandakoa

Robles Canibe, José Luis argazkia
Robles Canibe, José Luis

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-05-25)

    Koldobika Narbaiza Azpiazu-k ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1983-05-25)

    Koldobika Narbaiza Azpiazu-k ordezkatua

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1983-05-25)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)
  • Garraio, Komunikabide eta Itsas Arazoak Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1982-05-24)