Izandakoa

de Navascues Ugarte, Ibon argazkia
de Navascues Ugarte, Ibon

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Lehendakariordea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakaria (1980-04-29 / 1984-01-19)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Lehendakaria (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Eskabidezko Batzordea: Lehendakaria (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)