Izandakoa

Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga, Maite argazkia
Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga, Maite

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1981-09-04)

    Juan José M.ª Ochoa de Eribe Elorza-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-09-04)

    Eusebio Albinarrate Eguia-k ordezkatua

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1981-09-04)

    Eusebio Albinarrate Eguia-k ordezkatua

  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)