Izandakoa

Olaberria Uliondo, Juan José argazkia
Olaberria Uliondo, Juan José

I. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Eskabidezko Batzordea: Idazkaria (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Idazkaria (1981-05-14 / 1981-05-27)