Izandakoa

Renobales Vivanco, Carmelo argazkia
Renobales Vivanco, Carmelo

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Justizia Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1982-05-13)