Izandakoa

Unzueta Uzcanga, Mitxel argazkia
Unzueta Uzcanga, Mitxel

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1981-09-23)

    Juan José M.ª Ochoa de Eribe Elorza-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1980-04-29 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)