Izandakoa

Viana García, Pedro María argazkia
Viana García, Pedro María

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1982-11-24)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1982-11-24 / 1983-06-05)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1980-04-30 / 1982-11-24)

    José Ángel Lecuona Laburu-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1980-04-29 / 1982-11-24)

    José Ángel Lecuona Laburu-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Lehendakariordea (1980-07-23 / 1982-11-24)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1983-02-22 / 1983-06-04)
    1. Florencio Arostegui Zubiaurre ordezkatu zuen
    2. Santiago de Griñó Rabert-ek ordezkatua
  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-09-24 / 1982-11-24)

    Eneko Landaburu Illarramendi ordezkatu zuen

  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1982-02-11 / 1982-11-24)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua