Izandakoa

Atxa Picaza, Agustín argazkia
Atxa Picaza, Agustín

VI. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-20 / 2002-03-27)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-07 / 2000-01-24)

    Miguel Ángel Sánchez Borbolla-k ordezkatua