Izandakoa

Pérez Iglesias, Juan Ignacio argazkia
Pérez Iglesias, Juan Ignacio

IX. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-09-24 / 2013-02-28)

VIII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-06-30 / 2009-09-24)

VII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-06-30)

VI. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-07 / 2002-03-27)