Izandakoa

Ardanza Garro, José Antonio argazkia
Ardanza Garro, José Antonio

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakaria (1995-01-01 / 1998-12-31)

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakaria (1991-02-01 / 1994-12-31)

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakaria (1987-03-01 / 1991-01-31)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1985-01-23 / 1986-10-01)

    Federico Zabala Alzibar ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakaria (1985-01-01 / 1987-02-28)