Izandakoa

Saenz Apaolaza, Javier argazkia
Saenz Apaolaza, Javier

VIII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (2006-03-14 / 2006-03-24)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-03-24 / 2010-06-17)

VII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-03-24)

VI. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-20 / 2002-03-27)