Izandakoa

García Garmendia, Juan argazkia
García Garmendia, Juan

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1988-10-07 / 1991-04-19)

    Ramón Etxezarreta Aizpuru ordezkatu zuen

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1988-06-29 / 1991-04-11)

    Ramón Etxezarreta Aizpuru ordezkatu zuen