Izandakoa

Toña Güenaga, Ángel argazkia
Toña Güenaga, Ángel

X. Legealdia

  • Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila: Sailburua (2015-02-09 / 2016-11-25)

    Juan Maria Aburto Rike-k ordezkatua

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2002-11-15)

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-11-17 / 1991-04-19)

    Josu Fernández García ordezkatu zuen

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-11-17 / 1991-04-11)

    Josu Fernández García ordezkatu zuen