Izandakoa

Etxezarreta Aizpuru, Ramón argazkia
Etxezarreta Aizpuru, Ramón

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1988-10-07)

    Juan García Garmendia-k ordezkatua

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1988-06-27)

    Juan García Garmendia-k ordezkatua

II. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1984-06-29 / 1987-05-08)