Izandakoa

Alba Orbegozo, Itziar argazkia
Alba Orbegozo, Itziar

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Idazkaria (1995-02-10 / 1997-05-30)
    1. Francisco José Ormazabal Zamakona ordezkatu zuen
    2. María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1991-03-15 / 1994-08-30)

    José Manuel Martiarena Lizarazu ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-04-03 / 1994-08-30)

    José Manuel Martiarena Lizarazu ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1991-04-03 / 1994-08-30)

    Joseba Egibar Artola ordezkatu zuen

  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-04-03 / 1994-08-30)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen