Izandakoa

Ruiz Ungo, Blanca Estrella argazkia
Ruiz Ungo, Blanca Estrella

VIII. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-11-23 / 2009-11-26)

VII. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-11-23)

III. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1989-05-11 / 1991-04-11)