Izandakoa

Larrañaga Agirre, Esther argazkia
Larrañaga Agirre, Esther

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-09-06)

    Rafael Uribarren Axpe-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-06)

    Elixabete Piñol Olaeta-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-07)

    Eusebio Larrazabal Olabarri-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-02-24 / 1995-09-06)
    1. Joseba Andoni Aurrekoetxea Bergara ordezkatu zuen
    2. Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (1995-01-18 / 1995-09-06)

    Jesús Pérez de Biñaspre Txurruka-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-02-14 / 1995-02-24)
    1. Joseba Andoni Aurrekoetxea Bergara ordezkatu zuen
    2. Joseba Andoni Aurrekoetxea Bergara-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-09-06)

    Elixabete Piñol Olaeta-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Lehendakariordea (1991-02-07 / 1994-08-30)