Izandakoa

Totorica Izaguirre, Carlos argazkia
Totorica Izaguirre, Carlos

Lanbidea : Banku-bulegoko zuzendaria

VI. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1999-07-09 / 2001-03-20)

    Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1999-09-14 / 2001-03-20)

    Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-09-14 / 2001-03-20)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-09-17 / 2001-03-20)

    Javier Elorrieta García ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Ermuko idazkari nagusia. PSE-EE-PSOEko Batzorde Eragileko kidea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Alkatetza