Izandakoa

Díaz de Mendibil Gómez de Segura, Marieli argazkia
Díaz de Mendibil Gómez de Segura, Marieli

IX. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-11-26 / 2013-05-09)

VII. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-11-23)

VI. Legealdia

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-01 / 2002-03-27)