Izandakoa

Araniguría Rodrigo, Juan Carlos argazkia
Araniguría Rodrigo, Juan Carlos
Lanbidea :
Abokatua
Hizkuntzak :
Euskera, ingelesa.

VI. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2000-01-27 / 2001-03-20)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2001-03-20)

    M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2001-03-20)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2001-03-20)

    M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2000-02-22 / 2001-03-20)

    Ricardo Hueso Abancens ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2000-02-11 / 2000-02-22)
    1. M.ª José Usandizaga Rodríguez ordezkatu zuen
    2. Ricardo Hueso Abancens-ek ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • PPko Probintziako Exekutiboko kidea. Tolosako PPko Hiri Batzordeko lehendakaria.

Beste kargo publiko batzuk

  • Tolosako Udalaren zinegotzia.