Izandakoa

Ortega Melón, Alberto argazkia
Ortega Melón, Alberto

Lanbidea : Industrialaria.

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2005-02-22)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-02-12)

    M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-02-12)

    Covadonga Solaguren Santamaría-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-02-12)

    M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-02-12)

    Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • ---

Beste kargo publiko batzuk

  • ---