Izandakoa

Egaña Manterola, Edurne argazkia
Egaña Manterola, Edurne
Lanbidea :
Ekonomilaria.
Hizkuntzak :
Euskara, frantsesa, eta ingelesa.

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2002-01-22 / 2002-11-26)

    Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2002-01-22)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2002-11-26)
    1. Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen
    2. Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2002-11-26)
    1. Bakartxo Tejeria Otermin ordezkatu zuen
    2. Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2002-11-26)
    1. Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen
    2. Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2002-11-26)
    1. Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen
    2. Olatz Imaz Navarro-k ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Zumaiako EAJ-PNV UBBko Kidea.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Ekonomi Zientziatan Lizentziatua.