Izandakoa

Balza Aguilera, Javier argazkia
Balza Aguilera, Javier

Lanbidea : Eusko Jaularitzako funtzionario.

VIII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2005-10-04)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Herrizaingo Saila: Sailburua (2005-05-01 / 2009-05-01)

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2002-01-28)

    M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua

  • Herrizaingo Saila: Sailburua (2001-07-01 / 2005-04-30)

VI. Legealdia

  • Herrizaingo Saila: Sailburua (1999-01-01 / 2001-06-30)

Beste kargo publiko batzuk

  • Herrizaingo sailburua

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Licenciado en Derecho