Izandakoa

Larrauri Altonaga, Pablo argazkia
Larrauri Altonaga, Pablo

VII. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2005-02-22)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Idazkaria (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-06-15 / 2001-09-25)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Idazkaria (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-10-09)

    Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Lehendakaria (2001-09-25 / 2004-02-11)
  • Osasun Batzordea: Kidea (2004-02-11 / 2004-02-26)
  • Osasun Batzordea: Idazkaria (2004-03-23 / 2005-02-22)

Alderdi politikoetako karguak

  • Eusko Alkartasunaren Herrialdeko Batzorde Eragileko idazkaria.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Zuzenbidean lizentziatua