Izandakoa

Zubimendi Izaga, Araitz argazkia
Zubimendi Izaga, Araitz

Lanbidea : Estudiante.

VII. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2001-07-17)
  • Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2001-07-17 / 2002-04-16)
  • Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sozialista Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Joseba Permach Martin-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Joseba Permach Martin-ek ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Osasun Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

Beste kargo publiko batzuk

  • Batzarkidea (Gipuzkoan).