Izandakoa

Morcillo Torres, Antton argazkia
Morcillo Torres, Antton
Lanbidea :
Administratiboa.
Hizkuntzak :
Euskera, gaztelera.

VII. Legealdia

  • Euskal Herritarrok Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2001-07-17)
  • Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2001-07-17 / 2002-04-16)
  • Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sozialista Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Joseba Permach Martin-ek ordezkatua

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-06-15 / 2001-07-17)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-07-17 / 2001-09-25)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Joseba Permach Martin-ek ordezkatua

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2002-04-16)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2002-04-16 / 2004-01-07)

    Rakel Peña Somavilla-k ordezkatua

  • Autogobernuari buruzko Batzorde Berezia: Kidea (2001-11-29 / 2002-04-16)
  • Autogobernuari buruzko Batzorde Berezia: Kidea (2002-04-16 / 2002-07-12)

Alderdi politikoetako karguak

  • HBko Arabako arduraduna. Mahai Nazionalkidea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Vitoria-Gasteizko zinegotzia.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Geografia eta Historian lizentziatua.