Izandakoa

Arteaga Izaguirre, Jesús María argazkia
Arteaga Izaguirre, Jesús María

V. Legealdia

  • Popular Vasco Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1997-01-29)

    María Eugenia Quevedo Otaegui-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-01-29)

    María Eugenia Quevedo Otaegui-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1997-01-29)

    Carlos Iturgaiz Angulo-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1996-05-31)

    Eugenio David Damboriena Osa-k ordezkatua

III. Legealdia

  • Ararteko: Arartekoaren Ondokoa (1989-05-04 / 1995-03-03)