Izandakoa

San Gil Noain, María argazkia
San Gil Noain, María

Hizkuntzak : Frantsesa.

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2008-09-22)

    Manuel Michelena Iguaran-ek ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2008-08-14)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2001-11-30)

    Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-11-30)

    Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-11-30)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa-k ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2001-11-30)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel-ek ordezkatua

Alderdi politikoetako karguak

  • Gipuzkoako Alderdi Popularreko lehendakaria. Euskadiko Alderdi Popularreko lehendakaria.

Beste kargo publiko batzuk

  • Donostiako Udaleko alkateordea. Ekonomi Garapen, Enplegu eta Merkataritzarako zinegotzia.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Filologia Bibliko Hirueledunean lizentziatua .