Izandakoa

Blanco Pascual, Roberto argazkia
Blanco Pascual, Roberto

Lanbidea : Mahastizaina

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2012-01-24 / 2012-08-28)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

  • EITBren Kontrol Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

  • Ingurumen, Lurralde Plangintza, Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Antonio Damborenea Basterrechea ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Carlos M.ª de Urquijo Valdivielso ordezkatu zuen

  • Haur lapurtuei eta adopzio irregularrei dagokienez 1940tik eta 1990era bitartean izandako kasuak aztertzeko batzordea: Lehendakariordea (2012-03-22 / 2012-08-28)

VIII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2005-07-05 / 2009-01-06)

    Iñaki Ortega Cachón ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-01-30)

    Arantza Quiroga Cia-k ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2006-10-27 / 2009-01-06)

    María José Lafuente Orive ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2007-01-30 / 2009-01-06)

    Arantza Quiroga Cia ordezkatu zuen

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2001-09-25 / 2005-02-22)

    Ramón Rabanera Rivacoba ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2004-04-20)
    1. Carmelo Barrio Baroja ordezkatu zuen
    2. Carlos Olazabal Estecha-k ordezkatua
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2001-12-26 / 2003-11-04)
    1. Leopoldo Barreda de los Ríos ordezkatu zuen
    2. Borja Sémper Pascual-ek ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2003-11-04 / 2005-02-22)

    M.ª Eugenia García Rico ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2005-02-22)
  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2004-04-20 / 2005-02-22)

    Antonio Damborenea Basterrechea ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Baños de Ebroko alkatea (Araba)