Izandakoa

Bildarratz Sorron, Jokin argazkia
Bildarratz Sorron, Jokin
Lanbidea :
Irakaslea/Telebista Teknikaria
Hizkuntzak :
Frantsesa, Ingelesa

XI. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2016-12-15 / )

X. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2013-01-24 / 2016-12-15)

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-09-27 / 2001-12-10)
    1. Josu Jon Imaz San Miguel ordezkatu zuen
    2. Luke Uribe-Etxebarria Apalategi-k ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2001-10-16 / 2001-12-10)
    1. Gema González de Txabarri Miranda ordezkatu zuen
    2. Edurne Egaña Manterola-k ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2001-12-10)
    1. Rafael Uribarren Axpe ordezkatu zuen
    2. Edurne Egaña Manterola-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2001-12-10)
    1. Rafael Uribarren Axpe ordezkatu zuen
    2. Edurne Egaña Manterola-k ordezkatua
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2001-12-10)
    1. Rafael Uribarren Axpe ordezkatu zuen
    2. M.ª Isabel Sola Brea-k ordezkatua

Beste kargo publiko batzuk

  • Tolosako Udaletxeko zinegotzia