Izandakoa

Greaves Badillo, Belén argazkia
Greaves Badillo, Belén
Lanbidea :
Funcionaria.
Hizkuntzak :
Euskera, Frantsesa eta gaztelania.

IX. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / )

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2001-09-25)

    Mikel Arraibi Iza-k ordezkatua

VI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1998-11-25 / 1999-01-25)

    José María González Zorrilla-k ordezkatua

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakariordea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Bozeramailearen ordezkoa (1995-07-21 / 1998-09-01)
  • Merkataritza, Kontsumo eta Turismo Saila: Sailburua (1998-07-03 / 1998-12-31)

    Rosa M.ª Díez González ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Funtzio Publikoko Zuzendari Nagusia - Bizkaiko Foru Aldundia. Merkataritza, Kontsumo eta Turismo sailburua. Merkataritza eta Kontsumo sailburuordea. Legebiltarkidea.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Zuzenbidean Lizentziatua.