Izandakoa

Sola Brea, M.ª Isabel argazkia
Sola Brea, M.ª Isabel
Lanbidea :
Zuzenbidean lizentziaduna.
Hizkuntzak :
Euskara, gaztelania, frantsesa.

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2002-01-29 / 2005-02-22)

    Javier Balza Aguilera ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2005-02-22)

    Alberto Ortega Melón ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2005-02-22)

    Juan Antonio Arieta-Araunabeña Ibarzabal ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2004-05-25)

    Alberto Ortega Melón ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Idazkaria (2004-05-25 / 2005-02-22)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2005-02-22)

    Nerea Antia Vinós ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2002-02-12 / 2005-02-22)

    Jokin Bildarratz Sorron ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Abendañoko Uriburu Batzarreko kidea. Arabaren Batzar Nagusiko ordezkaria (taldeko bozeramailea).

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Deustuko Unibertsitateko Kooperatiba Ikaskuntzen Institutuko irakasle koraboratzailea.Zuzenbidean lizentziaduna.