Izandakoa

Gallego Carrasco, Félix argazkia
Gallego Carrasco, Félix

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-04-26)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (2005-03-08 / 2005-04-26)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-04-26 / 2009-12-04)