Izandakoa

Arteta Aísa, Javier argazkia
Arteta Aísa, Javier

IX. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2010-06-17 / )

VIII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Hautagaia (2006-03-14 / 2006-11-07)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-03-24 / 2010-06-17)

VII. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2006-03-24)