Izandakoa

Uzquiza González, Miguel Ángel argazkia
Uzquiza González, Miguel Ángel

Lanbidea : Irakasle

VII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2002-05-07 / 2004-03-29)
    1. Javier Rojo García ordezkatu zuen
    2. Joana Madrigal Jiménez-ek ordezkatua
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2003-09-09 / 2004-03-29)
    1. Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen
    2. M.ª Gemma Zabaleta Areta-k ordezkatua
  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2002-05-15 / 2004-03-29)
    1. M.ª Isabel Celaá Diéguez ordezkatu zuen
    2. Joana Madrigal Jiménez-ek ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2002-05-15 / 2004-03-29)
    1. Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen
    2. M.ª Gemma Zabaleta Areta-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2002-05-15 / 2004-03-29)
    1. Javier Rojo García ordezkatu zuen
    2. Coral M.ª Rodríguez Fouz-ek ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2002-05-15 / 2003-09-09)
    1. Javier Rojo García ordezkatu zuen
    2. María del Pilar Unzalu Pérez de Eulate-k ordezkatua
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2002-05-15 / 2004-03-29)

    Miguel Ángel Uzquiza González-ek ordezkatua

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Zientzi Fisikoetan lizentziatua.