Izandakoa

Aurrekoetxea Bergara, Joseba Andoni argazkia
Aurrekoetxea Bergara, Joseba Andoni

V. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1998-09-01)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-24)

    Esther Larrañaga Agirre-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1995-02-17 / 1998-11-25)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-14)

    Esther Larrañaga Agirre-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1995-02-24 / 1998-09-01)

    Esther Larrañaga Agirre ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1998-09-01)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-02-07)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Idazkaria (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)