Izandakoa

Novales Villa, Irene argazkia
Novales Villa, Irene

VII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2003-06-23 / 2005-02-22)

    María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2003-09-09 / 2005-02-22)

    Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2005-02-22)

    Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2003-09-09 / 2005-02-22)

    María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2003-09-09 / 2005-02-22)

    María Teresa Rodríguez Barahona ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2003-09-09 / 2004-04-27)
    1. Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen
    2. Oscar Rodríguez Vaz-ek ordezkatua