Izandakoa

Arruabarrena Elizalde, Mirari argazkia
Arruabarrena Elizalde, Mirari
Lanbidea :
I.S.M. lan-kontratuko langilea
Hizkuntzak :
---

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2003-07-21 / 2005-02-22)

    Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2003-10-22 / 2005-02-22)

    Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2003-10-22 / 2005-02-22)

    Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2003-10-22 / 2005-02-22)

    José Antonio Rubalkaba Quintana ordezkatu zuen

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (2003-10-24 / 2005-02-22)

    Olatz Imaz Navarro ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Orioko alkatea