Izandakoa

Deusto Porset, Ana María argazkia
Deusto Porset, Ana María

X. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2014-04-03 / 2014-11-27)

    Ainhoa Mouriz Ibarra-k ordezkatua

IX. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2009-12-04 / 2014-04-03)

VII. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2003-10-17 / 2005-04-26)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Hautagaia (2005-03-15 / 2005-04-26)
  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-04-26 / 2009-12-04)