Izandakoa

Permach Martin, Joseba argazkia
Permach Martin, Joseba
Lanbidea :
Ekonomian Lizentziatua
Hizkuntzak :
Euskara eta gaztelania

VII. Legealdia

  • Araba, Bizkaia eta Gipuzkoako Sozialista Abertzaleak Taldeko Legebiltzarkidea (2004-01-16 / 2005-02-22)

    Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (2005-02-15 / 2005-02-22)

    Josu Urrutikoetxea Bengoetxea ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Araitz Zubimendi Izaga ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2004-01-29 / 2005-02-22)

    Antton Morcillo Torres ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Batasunako Mahai Nazionaleko koodinatzailea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Donostiako zinegotzia (92-00)