Izandakoa

Rodríguez Fouz, Coral M.ª argazkia
Rodríguez Fouz, Coral M.ª

VIII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2007-09-04)

    Miren Gallastegui Oyarzábal-ek ordezkatua

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2005-10-18)

    José Antonio Pastor Garrido-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakariordea (2005-09-20 / 2007-09-04)

    Mertxe Agúndez Basterra-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-09-04)

    Miren Gallastegui Oyarzábal-ek ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-09-04)

    Antonio Rivera Blanco-k ordezkatua

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-09-04)

    José Antonio Pastor Garrido-k ordezkatua

  • Osasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2007-09-04)

    Miren Gallastegui Oyarzábal-ek ordezkatua

VII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2004-03-26 / 2005-02-22)

    Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2005-02-22)

    Idoia Mendia Cueva ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2005-02-22)

    Miguel Ángel Uzquiza González ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2004-05-18)
    1. Miguel Ángel Uzquiza González ordezkatu zuen
    2. Blanca Roncal Azanza-k ordezkatua
  • Osasun Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2005-02-22)

    Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2004-04-27 / 2005-02-22)

    Blanca Roncal Azanza ordezkatu zuen

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Medikuntzan lizentziatua; Bioetika eta Zuzenbideko masterra