Izandakoa

Olazabal Estecha, Carlos argazkia
Olazabal Estecha, Carlos
Titulazioa :
E.H.U.an Ekonomia eta Enpresa Zientzietan lizentziatua
Lanbidea :
Ekonomilaria

IX. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2011-12-12 / 2012-08-28)

    Leopoldo Barreda de los Ríos ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Carmelo Barrio Baroja ordezkatu zuen

  • Industria, Berrikunta, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Nerea Llanos Gómez ordezkatu zuen

  • Kultura eta Gazteria Batzordea: Kidea (2012-02-07 / 2012-08-28)

    Iñaki Oyarzabal de Miguel ordezkatu zuen

VII. Legealdia

  • Popular Vasco-Euskal Talde Popularra Taldeko Legebiltzarkidea (2004-03-31 / 2005-02-22)

    Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2004-04-20 / 2005-02-22)

    Roberto Blanco Pascual ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (2004-04-20 / 2005-02-22)

    Gonzalo Machin Esposito ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2004-05-07 / 2005-02-22)

    M.ª Enriqueta Benito Bengoa ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • PPren Euskadiko Eskualde Zuzendaritzako kidea

Beste kargo publiko batzuk

  • Bizkaiko Batzar Nagusietako Talde Popularreko bozeramaile ohia

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Eusko Ikaskuntzako bazkidea