Izandakoa

Anda Fernández, José Luis argazkia
Anda Fernández, José Luis
Titulazioa :
Zuzenbidean lizentziatua
Lanbidea :
Arabako Foru Aldundiko funtzionaria

IX. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2009-04-03 / 2009-05-13)

    Mikel Unzalu Hermosa-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2009-04-15 / 2009-05-13)

    Vicente Reyes Martín-ek ordezkatua

VIII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2006-02-01 / 2009-01-06)

    Emilio Guevara Saleta ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2007-10-30 / 2008-04-09)

    José Antonio Pastor Garrido ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (2008-04-09 / 2009-01-06)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2006-02-21 / 2006-02-23)

    Oscar Rodríguez Vaz ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakaria (2006-02-23 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2006-02-10 / 2009-01-06)

    Oscar Rodríguez Vaz ordezkatu zuen

  • Europako Gaien eta Kanpo Harremanen Batzordea: Kidea (2006-02-21 / 2007-10-30)
    1. Jesús Loza Aguirre ordezkatu zuen
    2. Jesús M.ª Eguiguren Imaz-ek ordezkatua
  • Osasun Batzordea: Kidea (2006-02-21 / 2008-04-15)
    1. M.ª Isabel Celaá Diéguez ordezkatu zuen
    2. Cristina Laborda Albolea-k ordezkatua
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2006-02-21 / 2007-10-30)
    1. M.ª Gemma Zabaleta Areta ordezkatu zuen
    2. Blanca Roncal Azanza-k ordezkatua

VII. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (2004-05-03 / 2005-02-22)

    Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2004-05-18 / 2005-02-22)

    Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2004-05-18 / 2005-02-22)

    Oscar Rodríguez Vaz ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2004-05-18 / 2005-02-22)

    Víctor García Hidalgo ordezkatu zuen

Alderdi politikoetako karguak

  • Arabako Batzorde Eragileko kidea. Arabako Probintzia Batzordeko kidea.

Beste kargo publiko batzuk

  • Gizarte Ongizaterako Zuzendari Nagusia Arabako Foru Aldundian