Izandakoa

Lamarca Iturbe, Iñigo argazkia
Lamarca Iturbe, Iñigo

X. Legealdia

  • Ararteko: Funtziotako Arartekoa (2014-10-28 / 2015-04-16)

IX. Legealdia

  • Ararteko: Funtziotako Arartekoa (2009-07-02 / 2009-10-08)
  • Ararteko: Arartekoa (2009-10-08 / )

VII. Legealdia

  • Ararteko: Arartekoa (2004-06-18 / 2009-07-02)