Izandakoa

Sanz Cebrián, Ricardo argazkia
Sanz Cebrián, Ricardo

XI. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2017-03-24 / )

VII. Legealdia

  • Euskal Herriko Epaitegi Nagusia: Hautagaia (2004-07-09 / 2004-11-12)
  • Euskal Herriko Epaitegi Nagusia: Legebiltzarrak proposatutakoa (2004-11-12 / 2004-11-12)

  • Autonomi Elkarteko Hauteskunde Batzordeko Kideak: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2018-03-16 / )