Izandakoa

Azkarraga Rodero, Joseba argazkia
Azkarraga Rodero, Joseba

VIII. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2005-07-22)

    Karmele Antxustegi Urkiaga-k ordezkatua

  • Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (2005-05-01 / 2009-05-01)

VII. Legealdia

  • Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Saila: Sailburua (2001-09-16 / 2005-04-30)

Beste kargo publiko batzuk

  • Diputatuen Kongresuko diputatua. Senataria. Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza sailburua