Izandakoa

Mitxelena Aristondo, Aiora argazkia
Mitxelena Aristondo, Aiora

Lanbidea : Ikaslea (Gizarte Hezkuntza).

VIII. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-01-06)
  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Lehendakaria (2005-09-20 / 2006-10-30)

    Ane Auzmendi Munduate-k ordezkatua

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2005-12-16 / 2006-11-16)

    Ane Auzmendi Munduate-k ordezkatua