Izandakoa

Auzmendi Munduate, Ane argazkia
Auzmendi Munduate, Ane

Lanbidea : Irakaslea.

VIII. Legealdia

  • Ezker Abertzalea Taldeko Legebiltzarkidea (2005-06-07 / 2009-01-06)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2006-10-30 / 2006-11-06)

    Aiora Mitxelena Aristondo ordezkatu zuen

  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Lehendakaria (2006-11-06 / 2009-11-06)
  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-11-16 / 2009-10-02)

    Aiora Mitxelena Aristondo ordezkatu zuen

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Haur Hezkuntzan diplomatua. Lehen Hezkuntzan diplomatua.